, , , ,

Vortex Sosyal Sorumluluk Projeleri ve Eğitim Desteğine Son Hızla Devam Ediyor

İşkar Medikal – Vortex sosyal sorumluluk projelerine ve eğitime olan desteğine son hızla devam ediyor. Adana ‘nın Çukurova ilçesinde bulunan, Çukurova Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik ve Bakım bölümünün atölyesi Vortex sponsorluğunda yenilendi.


Daha önceden Adana Seyhan Oteli’nde ve ardından Mersin Divan Otel’ de katılımın ve ilgilinin yoğun olduğu Lazer Epilasyon ve Kalıcı Makyaj eğitim semineri gerçekleştiren İşkar Medikal – Vortex Ceo ‘su Ferit İŞKAR bu gibi organizasyonların devam edeceğini ve daha pek çok yenilik yapacaklarını vurguladı.

İşkar Medikal – Vortex Ceo’su Sn. Ferit İŞKAR ‘’Çeşitli sosyal çevrelerden gelen tüm öğrenciler için eşit eğitim fırsatı oluşturan Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik ve Bakım bölümünün salonunu yeniden yapılandırmayı amaçladık ve Allah’a şükür şuan bitmiş durumda dedi. Eğitime şahsım ve Vortex ailesi olarak oldukça önem veriyor ve destekliyoruz. Bu nedenle, gelecek yıllarda Güzellik ve Bakım sektöründe söz sahibi olabilecek etkili ve verimli bireylerin yetişebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz/yapacağız. ‘’ diyerek konuştu.
Son olarak Mesleki Eğitim Merkezinin Güzellik ve Bakım Bölümünün Atölyesinin yapım aşamasında emekleri geçen, Sn. okul müdürü Ali Galip Özçalıcı, Sevgili hocalar ; Sn. Sonay Özoğul Sn. Sema Aslan Dikilitaş, Sn. Yeliz Yıldırmaz Emlu, Sn. Fatma Ceyhan ‘a çok teşekkür ettiklerini ve minnettar olduklarını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.