, ,

GÜZELLİK VE BAKIM FUARI 2018

Lütfi Kırdar Rumeli Salonu ve İstanbul Kongre Merkezi Fuar Salonu

 

Tarih: 22-25 Mart 2018
Detaylı Bilgi için
Tel: (0216) 338 45 25
e-mail : marketing@guzellikvebakim.com – info@guzellikvebakim.com

GÜZELLİK VE BAKIM FUARINA KATILMA SEBEPLERİ NELERDİR?

Güzellik merkezi sahipleri, doktorlar, eczacılar, estetisyenler, güzellik ve bakım üzerine cihaz üreten firmalar ile iletişim kurabileceğiniz 4 günü garanti etmektedir.
Ulusal ve uluslararası tedarikçiler, yeni müşteri potansiyeli oluşturmak için ideal bir iletişim plartformudur.
Marka bilirliğinizi arttırabilir, pazar payınızı büyütebilirsiniz ayrıca sektörde karar yetkisine sahip bir çok yönetici ile buluşabilirsiniz.
Ziyaretçiler ürün ve servislerinizi yakından inceleme fırsatı bulur ve sunulanları profosyonelce değerlendirebilirler.
Dünyadaki en son trend ürünleri inceleyebilir şirketinize ürün değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

GÜZELLİK VE BAKIM FUARINDA HANGİ ÜRÜNLER VARDIR?

2017 Güzellik ve Bakım Fuarında estetik ve dermatoloji ürün ve ekipmanlar, kozmetik ve makaj ürün ve ekipmanları, Spa – Wellness & Fitness ürün ve ekipmanları,
Profosnoyel Tırnak Ekipmanları & El – Ayak Bakımı, Saç & Bakım ekipmanları ve ürünleri, Paketleme teknolojileri private label ürünler bulunmaktadır.

Estetik Dermatoloji Ürün ve Ekipmanları Nelerdir?

Cilt bakım ve analiz cihaz ve ürünleri, Fraksiyonel lazer sistemleri, medikal estetik ve lazer sistemleri, ozon terapi ekipmanları, karboksiterapi ekipmanları,
epilasyon sistemleri, anti- aging, kırışıklık tedavisi teknolojisi ve ürünleri, Vücut bakım cihaz ve ürünleri, Selülit tedavisi cihazları ve ürünleri, Zayıflama ve toparlama cihaz ürünleri,
Yüz ve vücut masaj ekipmanları, dermokozmetik bakım ürünleri, Dolgu maddeleri, Serumlar, Mezoterapi ürünleri, cilt bakım ürünleri.

Spa – Wellness & Fitness Ürün ve Ekipmanları Nelerdir?

Spa & Welness yatak ve ekipmanları, Spa kozmetikleri, Wellness ürünleri, Thallaso ekipman ve ürünleri, Spa konsept ve tasarım danışmanlık hizmetleri, Fitness aletleri ve programları,
Fitness teknikleri, titreşimli vücut geliştirme aletleri, spor merkezi cihazları ve teknolojileri, yoga & plates ürünleri, Doğal bitkisel ürünler, diyetli yaşam ürünleri ve vitaminler, sporcu besinleri ve ilaçlar
Profosyonel Tırnak Ekipmanları & El-Ayak Bakımı
Protez tırnak teknikleri ve ürünleri, plastik ve protez tırnaklar, tırnak setleri, kalıcı ojeler ve setleri, manikür pedikür aletleri, AKrilik, jel, diping sitemleri ve malzemeleri, tipler ve fırçalar, tırnak aksesuarları ve stickerlar, tırnak süsleme diskleri ve makinaları, el ayak bakım cihazları ve ürünleri, ayak masaj aletleri, batık tırnak bakım ve tedavi sistemleri, diyabetli ayak bakım ürünleri.

Saç ve Bakım Ekipmanları ve Ürünleri

Kuaför salonları için donanımlar ve dekorasyon üniteleri, saç yıkama üniteleri, saç bakım ürünleri, saç fırçaları, taraklar ve tokalar, saç kesim aletleri,
profosyonel makaslar, taraklar, saç analiz cihazları, saç aksesuarları, peruk ve saç kaynakları, saç kozmetikleri ve şekillendirme ürünleri, serumlar, yeniden yapılandırma kapsülleri

Paketleme Teknolojileri, Private Label Ürünler

Paketleme, paketleme mobilyaları, aksesuarları ve aletleri, Private Label, Fason üretim, paketleme ekipman ve makinaları, promosyon malzemeleri, kozmetik sektörü için hizmezleri ve ham madde.
Kozmetik & Makyak Ürün ve Ekipmanları
Profosyonel makyaj malzemeleri ve ekipmanları, maskeler ve peeling ürünleri, vücut losyanları, jeller, nemlendiriciler, kozmetik ürün ambalajları, solaryum cihazları ve yan ürünleri, solaryum kozmetiği ve danışmanlık hizmetleri,
ipek kirpik, kaş kirpik perma ve boyaları, doğal cilt bakım ürünleri, cımbız, törpü, makas, ağda, ağda ısıtma makinaları ve yan ürünleri, renkli kozmetik ve parfümeri ürünleri.

GÜZELLİK VE BAKIM FUARI 2017 ULAŞIMI NASIL SAĞLARIM?
Yer: Lütfi Kırdar Rumeli Salonu ve İstanbul Kongre Merkezi Fuar Salonu
İstanbul Lütfi Kırdar ziyaretçilerin kolayca ulaşabilecekleri, toplu taşıma araçlarından da faydalanabilecekleri bir konumdadır.

• Taksim Meydanı: 1 km
• Nişantaşı: 200 metre
• Atatürk Havalimanı: 23 km
• Sabiha Gökçen Hava Limanı: 50 km

Otobüs :

Toplu taşıma araçları Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi bir çok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlamaktadır. Harbiye otobüs durağı, İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’na yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Metro:

İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’na metro ile de kolayca ulaşılabilir. F1 Taksim – Kabataş metro hattı kullanılarak Osmanbey durağında inilebilir. Osmanbey metro durağı kongre merkezine yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Metrobüs:

Metrobüs, özellikle Anadolu Yakası’ndan İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’na gelmek isteyenler için çok avantajlı bir ulaşım alternatifidir. Metrobüsle Mecidiyeköy durağına ulaşmak için şu hatlar kullanılabilir: 34Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu 34A Zincirlikuyu-Avcılar *34Z’den 34A’ya aktarmalı olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Taksi:

Havalimanlarından İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’na taksi ile gelmek isteyenler için süre ve ücretler aşağıda yer almaktadır: Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45-60 dakika / 65 TL Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 60 dakika / 100 TL *Belirtilen fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Dolmuş:

Dolmuş kısa mesafeli güzergahlar için uygun fiyatlı ve rahat bir ulaşım aracıdır. Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından kalkan dolmuşlar, Harbiye Caddesi’ne kadar yolcu taşımaktadır. Harbiye dolmuş durağı, İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’na 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.